Wczytuję dane...

PROFILE PROMOCYJNE

Profile LED

Profile LED stworzono z myślą o zabezpieczeniu taśm ledowych przy jednoczesnej dbałości o estetykę całej oprawy oświetleniowej LED wnętrza. Profile wykonywane są z odpornego na uszkodzenia aluminium, w jednolitym kolorze szarości i bieli. Dzięki prostej budowie montaż i demontaż jest bezproblematyczny, co pozwala na testowanie różnych kombinacji profili w wielu pomieszczeniach.

Rodzaje profili LED

W zależności od docelowego miejsca, oferowane profile dostępne są w różnych kształtach. Profile kątowe używane są do montażu pod sufitem i w narożnikach pokoju. Profile mini i maxi są wielofunkcyjnym rozwiązaniem, gdy chcemy uzupełnić dekorację wnętrza o oświetlenie mebli, ścian lub innych elementów wyposażenia. Ich prostokątny, uniwersalny kształt pozwala na nieograniczony montaż w wielu miejscach. Profile podłogowe, tak samo jak profile do szyb, są delikatne i wąskie, aby swoją obecnością nie ingerowały w estetyczny odbiór wnętrza, niezależnie od jego stylu lub wykończenia.

Funkcjonalność profili

Profile LED łączą w sobie praktyczność z dekoracyjnością. Aluminiowe wykonanie chroni znajdujące się wewnątrz taśmy LED przed uszkodzeniami mechanicznymi, zabrudzeniami, wilgocią i osadzaniem się kurzu. Pełnią również funkcję termoregulacyjną. Odprowadzając ciepło, przedłużają żywotność diod ledowych. Profile LED wykorzystuje się przede wszystkim do doświetlenia miejsc przyciemnionych i technicznie trudnych do oświetlenia, na przykład schodów czy szafek kuchennych. Właśnie w takich miejscach widać największe zalety profili - łatwość w obsłudze i możliwość dużego wyboru pomiędzy przeróżnymi kształtami. Także ich prosta budowy i uniwersalny charakter sprawiają, że pozostają dyskretne, nie rzucają się w oczy i negatywnie nie ingerują w wystrój poszczególnych pomieszczeń.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów