Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN

Odpowiednio dobrane oświetlenie wnosi ciepło i w znacznym stopniu wpływa na całą aranżację wnętrza.

Jeśli zależy Państwu na stworzeniu liniowego oświetlenia bez widocznych punktów LED, polecamy profil aluminiowy FLOOR12, którego produkcja odbywa się w Polsce przez firmę TOPMET LIGHT.

Profil wpustowy FLOOR12 posiada szerokie możliwości zastosowania. Dobór taśmy LED o odpowiedniej gęstości nie mniejszej niż 120p/m sprawi, że uzyskamy linie świetlne będące nowoczesnym dodatkiem wystroju wnętrz.

Oświetlenie na bazie profilu FLOOR12 znajduje zastosowane w hotelach, biurach oraz współcześnie urządzonych mieszkaniach. Trzeba pamiętać, że jest ono jedynie dekoracyjnym dodatkiem. W pomieszczeniach nie obejdziemy się bez głównego źródła światła, lecz zastosowanie linii świetlnych pozwala zaakcentować wybrane elementy wystroju, a także stworzyć w pomieszczeniu odpowiedni nastrój.

Profil FLOOR12 wykonany jest z  anodowanego aluminium o wysokiej odporności na zarysowania. Kompatybilny klosz "K" wykonany z poliwęglanu o wysokiej wytrzymałości na uderzenia i inne zewnętrzne uszkodzenia mechaniczne o stopniu 5J sprawia, że profil FLOOR12 możemy wykorzystać do tworzenia linii świetlnych nie tylko w suficie i ścianie,  ale również jako oświetlenie podłogowe.

Jest to jedyny w naszej ofercie wpustowy profil aluminiowy, po którym możemy swobodnie chodzić bez obaw o pękanie czy zarysowanie.

Profil LED FLOOR12 często wykorzystywany jest przez naszych klientów jako uzupełniające oświetlenie łazienkowe. Konstrukcja profilu, dedykowany klosz oraz zaślepki wraz z uszczelkami, sprawiają, że profil FLOOR12 może być montowany również w kabinach prysznicowych. W naszych domach, łazienka często pełni rolę oazy spokoju. Jest miejscem  w którym możemy wypocząć i odprężyć się po pracowitym dniu. Profil LED FLOOR12 umożliwia nam stworzenie oświetlenia podkreślającego urok stylizacji naszej łazienki oraz wydziela w niej strefy relaksu.

DEDYKOWANE UCHWYTY:

  • sprężysty U cone
  • sprężysty U

DEDYKOWANE KLOSZE:

  • klik K (mleczny)

 DEDYKOWANE ZAŚLEPKI:

  • zaślepka FLOOR12
  • zaślepka FLOOR12 z otworem

 DEDYKOWANE USZCZELKI:

  • uszczelka do zaślepki FLOOR12