Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 14.99 PLN

Taśma LED COB RGB 24V 15W 576 LED/m Perfect Line

Taśma LED COB RGB to nowość na rynku i w pełni jednolita linia światła, której barwę dostosujesz do indywidualnych potrzeb. Nasza taśma LED COB RGB to produkt szybko zyskujący popularność wśród naszych klientów, którym zależy na profesjonalnym oświetleniu z możliwością dowolnej zmiany barwy. Nasz pasek LED COB to specjalistyczna taśma LED, która zapewnia niewiarygodnie gładkie światło, pozbawione poszczególnych punktów świetlnych. Wykorzystując taśmy LED COB RGB w swoich projektach, nie musisz stosować profilu z mlecznym kloszem, aby uzyskać jednolitą linię światła z możliwością dowolnej zmiany barwy. Taśma LED COB RGB charakteryzuje się również elastycznością i wszechstronnym zastosowaniem. Będziemy mogli ją wykorzystać do dodatkowego, dekoracyjnego i bardzo efektownego oświetlenia wszelakiego rodzaju wnętrz. Wykorzystując taśmy LED oparte na technologii diod COB, dzięki dużemu zagęszczeniu chipów na metrze (576 LED/m) uświadczymy efekt pełnej (jednolitej) linii świetlnej. Uciążliwe dla wielu posiadaczy LED-ów widoczne „punkty”, czyli diody LED SMD w taśmie nie będą już problemem.


Taśmy LED z serii Perfect Line

Decydując się na taśmy LED z serii Perfect Line wybierasz produkty zapewniające w pełni jednolitą linię światła z możliwością dostosowania barwy bieli do indywidualnych potrzeb. Dzięki dużej gęstości taśm LED Perfect Line - 576 LED/m słyną one z wysokiej wydajności, są bezpunktowe, a także są gwarancją powtarzalności barwy na całym odcinku paska. Warto też wspomnieć, że taśmy LED z serii Perfect Line zostały wyposażone w podwójne podłoże PCB gwarantujące odpowiednie odprowadzanie ciepła. To w połączeniu z wysoką jakością zastosowanych diod, sprawia, że nasze produkty wyróżniają się znacznie dłuższą żywotnością w porównaniu z paskami konkurencyjnych firm.


Dostosuj światło do własnych potrzeb

Taśmy LED COB RGB jako jedne z nielicznych na rynku zaoferują Ci możliwość dowolnej zmiany barwy światła, przy jednoczesnym zachowaniu w pełni jednolitej i bezpunktowej linii. Wykorzystując standardowy sterownik LED RGB podobnie jak w przypadku innych wielokolorowych taśm LED będziesz miał pełną swobodę w wyborze barwy światła z palety RGB.


Taśma LED COB RGB w wersji PRO

Taśma LED COB RGB w wersji Premium to sprawdzony produkt najwyższe jakości. Charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz doskonałym oddawianiem naturalnych kolorów CRI RA. Taśmy LED COB w wersji profesjonalnej to także znacznie dłuższa żywotność paska. Dzięki wykorzystaniu podwójnego podkładu PCB, taśma COB może bezproblemowo pracować nawet przez 30 000 godzin. Doskonale sprawdzi się do dekoracyjnego i efektownego podświetlenia w naszych domach, biurach, firmach, czy sklepach. Jest bardzo uniwersalna, a jej zastosowanie zależy wyłącznie od indywidualnej wyobraźni każdego z naszych klientów.


Parametry techniczne

 • Napięcie zasilające: 24V DC
 • Moc: 15W/m
 • Szerokość PCB: 10mm
 • Ilość LED: 576 diod/m
 • Klasa szczelności: IP20
 • Barwa światła: RGB
 • Temperatura pracy: -20 ℃-+ 50 ℃
 • Kąt świecenia: 180 °
 • Certyfikaty: CE, RoHS
 • Sekcja cięcia: co 50mm
 • Grubość PCB: podwójny podkład
 • Żywotność: 30 000 godzin