Wczytuję dane...

Steruj oświetleniem LED

Coraz częściej oświetlenie LED jest stałym bywalcem w naszych domach. Widzimy je także w miejscach publicznych. To wszystko dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, takim jak energooszczędność LED, bezpieczeństwo, jak i pewność wysokiej klasy oświetlenia, a także możliwość sterowania.

 

Pojawienie się technologii LED przetransformowało branżę oświetleniową ze względu na wysoką jakość oświetlenia, wytrzymałość czy oszczędność. Diody LED są tańsze w użytku i trwalsze. Mogą działać nawet do 100 000 godzin, a w dodatku pobierają mniej prądu. Można nimi bardzo łatwo manewrować m.in. w zakresie zmiany kolorów.

 

Ledami możesz oświetlić przestrzeń, a także ją udekorować. Dzięki dedykowanym urządzeniom tzw. kontrolerom – panele sterujące, nadajniki, małe piloty czy aplikacja mobilna na smartfony. W dodatku istnieje możliwość połączenia źródeł światła LED w systemy, dzięki którym można nimi manewrować za pomocą jednego urządzenia. Umożliwia to automatyczne wyłączenie świateł, także o konkretnych godzinach, włączenie/wyłączenie alarmu czy zmianę kolorystyki. Zanim zdecydujesz się na zakup, zapytaj specjalisty lub samodzielnie sprawdź, jakie dokładnie funkcje posiada takie oświetlenie LED i czy działa z różnymi urządzeniami.