Wczytuję dane...

Węże neon LED – nowoczesna dekoracja w Twoim domu

Neony popularne w latach 60. i 70.  XX wieku, ponownie wracają do łask. Tym razem nie tylko jako reklama sklepów, ale także jako modny i nowoczesny dodatek do aranżacji wnętrz w domu, a także w restauracji, klubie czy barze.

 

W przypadku neonów LED nie mamy do czynienia z rtęcią, gazami szlachetnymi czy dużym poborem prądu. Dzięki oświetleniu LED nie musimy martwić się o trudność montażu – tradycyjne neony dużo ważą i wydzielają sporo ciepła. Zatem przy nowoczesnym rozwiązaniu, jakim są neony LED, nie musimy martwić się o możliwość uszkodzenia i wydzielania niebezpiecznych substancji. Węże neon LED są bezpieczne, nie mają takich substancji szkodliwych jak tradycyjne neony. Ponadto są tańsze i pobierają małą ilość prądu – są energooszczędne, dzięki diodom LED. Neon LED jest lekki, oddaje bardzo mało ciepła. Można go dowolnie zginać czy modelować według naszych potrzeb.

 

Wąż neon LED jest doskonałym rozwiązaniem we wszystkich wnętrzach. Fantastycznie odzwierciedlają zalety standardowego oświetlenia LED i mają wysoki stopień ochrony IP, co powoduje, że można używać węży neon LED także na zewnątrz, nawet w ekstremalnych warunkach. Kolory są mocne i widoczne, co powoduje, że sprawdzą się zarówno w ogrodzie, do oświetlenia basenu, oczka wodnego czy na podjeździe, jak i przy oświetleniu schodów czy sufitu. Opcji jest wiele. Jedyne co nas ogranicza to nasza pomysłowość.