Wczytuję dane...

Jakie oświetlenie pasuje do wnętrza w stylu Boho?

Styl Boho już od kilku sezonów jest na czasie i króluje we wnętrzach mieszkań. Bohemian charakteryzuje się pełnią życia, kulturą i nietuzinkowymi przedmiotami zgromadzonymi z całego świata. Wnętrze w tym stylu ma być przyjazne, jednocześnie będąc elokwentne i odważne. Jeśli zastanawiasz się jakie oświetlenie dobrać do stylu Boho – koniecznie przeczytaj ten wpis.

 

Boho inspirują się osoby, które pragną pokazać w swoim domu niekonwencjonalne życie – pisarze, artyści czy podróżnicy, ale oczywiście nie tylko! Króluje w nich drewno, bawełna, wiklina, rattan czy bambus. Chodzi o wykorzystanie naturalnych materiałów, dzięki czemu ukazana jest bliskość z naturą. Poza tym wnętrze Boho ma sprawić wrażenie lekkości, wolności bez przesadnego przepychu.

 

Pamiętaj, że oświetlenie wnętrza w stylu boho, to niejedynie lampy wykonane z naturalnych materiałów. Możemy wykorzystać także kolorowe, jak i stonowane tkaniny w zależności od dodatków umieszczonych w mieszkaniu, umieszczając je na abażurach.

 

Ważnym aspektem jest wybranie żarówki do wnętrza Boho. To właśnie kolor światła jest odpowiedzialny za atmosferę panującą we wnętrzu. Stawiaj na żółte i pomarańczowe żarówki LED, dzięki temu oddawane światło będzie komponować się z naturalnymi materiałami w mieszkaniu.