Wczytuję dane...

Panele LED w biurze i domu

Panele LED są uniwersalnym oświetleniem, które jest energooszczędne nawet do 70% w porównaniu do oświetlenia tradycyjnego. Równomiernie oddają światło, świecąc całą swoją płaszczyzną. Oznacza to, że pomieszczenie będzie doskonale oświetlone.

 

Panele LED często wykorzystywane są w sufitach podwieszanych, stąd zwykle są w kształcie prostokąta lub kwadratu, jednak istnieją także okrągłe. Montować je można natynkowo czy podtynkowo, a także w sufitach modułowych czy wieszając na linkach. Montaż jest bardzo łatwy, dlatego można je umieścić w biurze, magazynie, hali produkcyjnej, a nawet w domu – salonie, kuchni czy łazience. Coraz częściej można zauważyć panele LED w mieszkaniach, dlatego warto zwrócić na nieuwagę. Wybierają je projektanci wnętrz, ponieważ jest to nowoczesne, jak i nietuzinkowe rozwiązanie, które idealnie oświetli pomieszczenie.

 

Każde oświetlenie należy odpowiednio przemyśleć i wykonać. W szczególności te w biurze. Ważne, aby było przyjazne zdrowiu pracowników, którzy spędzają w nim bardzo dużo czasu. Dzięki panelom LED miejsce pracy będzie doskonale oświetlone. W dodatku diody LED nie będą migać jak w przypadku świetlówek.