Twój koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Do zapłaty

Przejdź do zapłaty

Kategorie

MODUŁY LED

Jest 15 produktów.
MODUŁY LED
Moduły LED to idealne rozwiązanie do podświetlania wszelkiego rodzaju reklam , kasetonów ,liter, znajdują zastosowani...
Więcej

Podkategorie

 • MODUŁY LED SMD 3528

  Moduły LED na diodach SMD 3528 Diody SMD charakteryzują sie niesamowitą wytrzymałością. Są odporne na wstrząsy, wibrację oraz na uszkodzenia mechaniczne, dzięki technologii montażu powierzchniowego SMD (Surface Mount Device) są stabilnie przymocowane do podłoża lub drivera w przeciwieństwie do diod z dwoma końcówkami . diody smd 3528 należą do diod o niskim stopniu wydzielania ciepła dlatego mają zastosowanie tam gdzie temperatura pracy odgrywa ważną rolę a co za tym idzie żywotność diody sięga nawet 50000h.

 • MODUŁY LED SMD 5050

  MODUŁY NA DIODACH SMD 5050 3-CHIPOWYCH 3 RAZY WIĘKSZA MOC NIŻ W MODUŁACH 3528 ORAZ FLUX Diody SMD charakteryzują sie niesamowitą wytrzymałością. Są odporne na wstrząsy, wibrację oraz na uszkodzenia mechaniczne, dzięki technologii montażu powierzchniowego SMD (Surface Mount Device) są stabilnie przymocowane do podłoża lub drivera w przeciwieństwie do diod z dwoma końcówkami . diody smd 5050należą do diod o niskim stopniu wydzielania ciepła dlatego mają zastosowanie tam gdzie temperatura pracy odgrywa ważną rolę a co za tym idzie żywotność diody sięga nawet 50000h.

 • MODUŁY NA DIODACH LG
 • KRAWĘDZIOWE BACKLIGHT

   

  MODUŁY DO PODSWIETLEŃ KRAWĘDZIOWYCH

  1,4W 2,8W


Nowe produkty

» Brak nowych produktów na tą chwilę