Moduły LED

Moduły LED

Moduły LED to idealne rozwiązanie do podświetlania wszelkiego rodzaju reklam , kasetonów ,liter, znajdują zastosowanie również w oświetleniu dekoracyjnym jak i architektonicznym , z powodzeniem mogą być wykorzystywane w samochodach przy tuningu optycznym. Moduły są wodoodporne także mogą być stosowane do dekoracyjnego podświetlania basenów , sau...

Moduły LED to idealne rozwiązanie do podświetlania wszelkiego rodzaju reklam , kasetonów ,liter, znajdują zastosowanie również w oświetleniu dekoracyjnym jak i architektonicznym , z powodzeniem mogą być wykorzystywane w samochodach przy tuningu optycznym. Moduły są wodoodporne także mogą być stosowane do dekoracyjnego podświetlania basenów , saun czy oczek wodnych .

More

Moduły LED There are 9 products.

Subcategories

  • MODUŁY LED SMD 3528

    Moduły LED na diodach SMD 3528 Diody SMD charakteryzują sie niesamowitą wytrzymałością. Są odporne na wstrząsy, wibrację oraz na uszkodzenia mechaniczne, dzięki technologii montażu powierzchniowego SMD (Surface Mount Device) są stabilnie przymocowane do podłoża lub drivera w przeciwieństwie do diod z dwoma końcówkami . diody smd 3528 należą do diod o niskim stopniu wydzielania ciepła dlatego mają zastosowanie tam gdzie temperatura pracy odgrywa ważną rolę a co za tym idzie żywotność diody sięga nawet 50000h.

  • MODUŁY LED SMD 5050

    MODUŁY NA DIODACH SMD 5050 3-CHIPOWYCH 3 RAZY WIĘKSZA MOC NIŻ W MODUŁACH 3528 ORAZ FLUX Diody SMD charakteryzują sie niesamowitą wytrzymałością. Są odporne na wstrząsy, wibrację oraz na uszkodzenia mechaniczne, dzięki technologii montażu powierzchniowego SMD (Surface Mount Device) są stabilnie przymocowane do podłoża lub drivera w przeciwieństwie do diod z dwoma końcówkami . diody smd 5050należą do diod o niskim stopniu wydzielania ciepła dlatego mają zastosowanie tam gdzie temperatura pracy odgrywa ważną rolę a co za tym idzie żywotność diody sięga nawet 50000h.

  • KRAWĘDZIOWE, BACKLIGHT
  • MODUŁY LED SOCZEWKOWE
  • MODUŁY LED SMD 5630
Showing 1 - 9 of 9 items
Showing 1 - 9 of 9 items