PROFILE LED

Promocje

PROFILE LED
Profile LED PROFILE LED to nowoczesne rozwiązania oświetleniowe bazujące na aluminiowych profilach. System profili to praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne. Doskonale sprawdza się w meblarstwie, architekturze wnętrz, branży reklamowej, wszelkiego rodzaju ekspozycjach sklepowych, dekoracjach. Prostota rozwiązań stosowanych w naszy...
Profile LED PROFILE LED to nowoczesne rozwiązania oświetleniowe bazujące na aluminiowych profilach. System profili to praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne. Doskonale sprawdza się w meblarstwie, architekturze wnętrz, branży reklamowej, wszelkiego rodzaju ekspozycjach sklepowych, dekoracjach. Prostota rozwiązań stosowanych w naszych produktach, ogromne możliwości konfiguracji i adaptacji profili do różnych zastosowań w połączeniu z niewygórowanym poziomem cenowym stanowią idealne rozwiązanie nawet dla osób wymagających.
Więcej

PROFILE LED Jest 31 produktów.

Podkategorie

  • Profile Kolorowe
    Oświetlenie LED staje się coraz bardziej popularne w Polsce i na świecie. Dzieje się tak dzięki jego licznym zaletom, takim jak energooszczędność, duża moc świetlna, długi czas życia oraz możliwość doboru źródeł światła o wielu kolorach i różnych odcieniach bieli. Technologia LED znajduje zastosowanie w: oświetleniu ogólnym oraz dekoracyjnym wnętrz, iluminacji zewnętrznych ścian budynków, oświetleniu przestrzeni reprezentacyjnych, sal konferencyjnych i wykładowych, oświetleniu holi i korytarzy, oświetleniu pubów, klubów, dyskotek, sal koncertowych i teatralnych, iluminacji muzeów, galerii, przestrzeni wystawienniczych, oświetleniu sklepów i centrów handlowych, oświetleniu hal produkcyjnych, oświetleniu ulicznym. Zarówno prywatni użytkownicy, jak również i duże korporacje zwracają obecnie coraz większą uwagę na jakość oświetlenia, odpowiednią ilość światła w przestrzeniach ekspozycyjnych, niewielkie zużycie energii oraz możliwość uzyskania nietypowych i oryginalnych efektów dekoracyjnych. Inną zaletą tego oświetlenia jest szeroki zakres temperatury pracy: od -30° C do +70° C oraz wysoka bezawaryjność. Diody LED nie wymagają praktycznie żadnej konserwacji. Żywotność źródeł światła opartych na diodach LED przekracza 50 000 godzin a zużycie energii elektrycznej jest kilka razy mniejsze w porównaniu z żarówką energooszczędną czy świetlówką fluorescencyjną i kilkanaście razy mniejsze w porównaniu ze zwykłą żarówką. Dzięki tym zaletom można je z powodzeniem stosować w miejscach trudno dostępnych i na dużych wysokościach. Jedną z istotnych rzeczy jest niezwykle prosty montaż tego oświetlenia. Wystarczy wkleić taśmę LED do profilu aluminiowego, założyć klosz i zaślepki końcowe i już mamy gotową oprawę LED. Oświetlenie LED doskonale spełnia te wymagania.
  • Akcesoria do profili
    wszelkie akcesoria do profili aluminiowych takie jak klosze , łączniki, uchwyty, zaślepki
  • PROFILE PREMIUM
  • PROFILE STANDARDOWE
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów